fbpx

Produkty
marki SPORTLAB polecają:


Maria Springwald,

Marta Wieliczko,

Agnieszka Kobus-Zawojska,

Katarzyna Zillmann.


Brązowe medalistki IO Rio 2016,


złote medalistki Mistrzostw Europy i Świata 2018.


Zobacz profile zawodniczek:

Zaznacz stronę

Producent kosmetyków sportowych SportLab Professional – o nas

Marka SportLab Profesional jest pierwszym z wielu projektów, które w najbliższym czasie firma Ortho-Freeze.med ma zamiar wprowadzić na rynek. Swoje produkty opiera na najbardziej naturalnych składnikach roślinnych, wybierając z nich te, które charakteryzują się najwyższą celowością i skutecznością działania. Dbałość o konsumenta to bowiem podstawowy priorytet firmy. Tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni, jest jednak fakt, iż wszystkie obecne i nowo powstałe kosmetyki sportowe naszej marki wyprodukowane są w Polsce.

Dopracowane receptury dla maksymalnej skuteczności

Firma jest właścicielem wszystkich receptur – specjalnie opracowanych przez współpracujące z nią laboratorium kosmetyczne, unikalnych w działaniu. Przykładamy ogromną wagę nie tylko do jakości używanych składników, ale również do ich skuteczności, tak aby proponować odbiorcom wyłącznie dopracowane kosmetyki dla sportowców. Nasi eksperci w dziedzinie kosmetologii stale kontrolują jakość produktów i wprowadzają ewentualne zmiany celem ich ulepszenia wg najnowszych trendów.
Kosmetyki otrzymały wszystkie niezbędne certyfikaty i przeszły testy alergiczne. Powstają z wykorzystaniem bogactwa roślinnych ekstraktów, olejów, kompleksów witaminowych itp.

Dlaczego my?

Co przemawia za tym, by właśnie produkty marki SportLab Profesional znalazły się na wyposażeniu Twojej apteczki czy gabinetu?

Możemy pochwalić się:
• najnowocześniejszą technologią wytwarzania opartą na zaawansowanych badaniach laboratoryjnych i aktualnych trendów w kwestii jakości;
• jakością i skutecznością kosmetyków potwierdzoną zarówno przez kochających ruch i sport amatorów, jak i wyczynowców, których ciała każdego dnia narażone są na ogromne obciążenia,
• różnorodną gamą produktów do stosowania przed, w trakcie i po treningu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Share This