masaż oliwką

Naturalne oliwki do masażu. Charakterystyka

Zbawienne działanie masażu dla naszego ciała jest dzisiaj powszechnie znane i doceniane. Po męczącym, pełnym wysiłku fizycznego dniu nic nie pomoże nam się zregenerować i rozluźnić tak skutecznie jak masaż. Dobrze wykonany przyśpieszy krążenie krwi, zwiększy tempo przemiany materii, spowoduje lepsze dotlenienie tkanek, poprawi elastyczność mięśni, a także zapobiegnie przyszłym kontuzjom. Dzięki masażom nasz organizm będzie lepiej przygotowany do aktywności fizycznej. Nieodzownym elementem skutecznego masażu są odpowiednio dobrane oliwki, które sprawią, że będzie to przyjemny i efektywny zabieg.

Dlaczego warto korzystać z oliwek do masażu?

Używanie specjalnych oliwek do masażu powoduje, że zabieg ten staje się przyjemniejszy, a nam o wiele łatwiej jest się podczas niego zrelaksować. Oliwki są niezbędne do wykonania każdego rodzaju masażu, bo dzięki nim ręce masażysty lepiej ślizgają się po ciele pacjenta, co bezpośrednio wpływa na jakość i skuteczność zdrowotnego uklepywania i głaskania. Kojące działanie zapachów zawartych w olejkach korzystnie wpływa na naszą psychikę i zmysły, a składniki zawarte w naturalnych oliwkach do masażu sprawiają, że nasza skóra jest odżywiona i jędrna. Podczas masażu pod wpływem temperatury rąk masażysty oraz ciała masowanej osoby z oliwek uwalniają się wspaniałe aromaty, dzięki którym łagodzone są wszelkie objawy stresu, a nam łatwiej jest zapaść w relaksujący sen. Oliwki sprawiają też, że skóra staje się jędrna, gładka i aksamitna w dotyku.

Czym charakteryzują się naturalne oliwki do masażu?

Wielką zaletą naturalnych oliwek do masażu jest ich prosty i naturalny skład. Wszystkie składniki takich kosmetyków są odpowiednio dobrane, aby zapewnić skórze i całemu ciału odpowiedni relaks i odżywienie. Bazą dla oliwek dostępnych w naszym sklepie jest olej słonecznikowy, który doskonale wchłania się w skórę i nie pozostawia na niej nieprzyjemnego, lepkiego filtru. Dodatkowym atutem tej oliwki jest ekstrakt z żywokostu, który przyspiesza regenerację komórek i zmniejsza wszystkie podrażnienia. W składzie odnajdziemy także masło kakaowe, olej z awokado oraz witaminę E. Te składniki sprawią, że masaż będzie przyjemnym i skutecznym rytuałem, dzięki któremu poczujemy dogłębne odprężenie, a nasze ciało będzie doskonale przygotowane na zwiększony wysiłek fizyczny.

Shopping Cart